Po 14 letech zavřel jeden z nejoblíbenějších klubů a hospod v GAY PRAZE – Střelec. Přinášíme důvěrné informace

Zhruba před necelým měsícem jsem šel kolem známého klubu Střelec, kam jsem zavítal často nejenom já, ale i spoustu z vás jsem tu potkával. Oblíbená hospůdka v Anglické ulici na Praze 2. Často jste vedle vchodu do kanceláře mohli vidět u stolu provozovatele Zdenka, který klub otevřel před 14 roky a nyní jej zase v tichosti uzavřel, aniž by se s někým rozloučil.

14 dní mezi místními konkurenty běžela informace, že majitelé jsou v Anglii na dovolené, jak se občasně vyjadřovali k dočasně zavřenému a neohlášenému nedobrovolnému uzavření těchto oblíbených barových prostorů.

Včera se však naše redakce dozvěděla novou informaci. Bohužel provozovatel nezaplatil dlouhodobě zálohy na elektřinu za cca 4 měsíce, elektrárna ukončila dodávku elektrické energie, prý dokonce snad svítili nějakou dobu na benzínový agregát umístěný v kuchyni a poté jim majitel v důsledku těchto problému vypověděl smlouvu a pronajal prostory Vietnamcům snad na další obchod s potravinami či fast food.

O zavedené prostory měla zájem celá řada GAY podnikatelů, ale majitel se rozhodl jednoznačně pro spolehlivé vietnamce, kteří prý platí včas a přesně.

Osobně mě to dost mrzí, Zdenka jsem měl rád – tedy pořád mám, a že se mu nepodařilo podnik dále prodat nebo alespoň pronaujmout před jeho ukončením a takovým zrušením – je škoda. Zejména o víkendech bylo v podniku hodně hostů a přes týden jste zde potkali stálé štamgasty.

Nejbližší podnik podobného rázu v okolí – ccaa 100 metrů – je Hospoda u Rudolfa – GUIDE ZDE