VIDEO: European Gay Ski Week 2015. Týdenní jedinečný pobyt krásných kluků v horské Francii. Podívejte se na úžasná videa, jak to vypadalo tento rok a nechte se jimi inspirovat pro rok 2016

Gay lyžařský víkend v nádherném a jednom z nejvýraznější alpských středisek Avoriaz ve Francii. Několik desítek krásných kluků a mužů pohromadě, kteří přijíždí speciálně na tuto ojedinělou akci, luxusní ubytování, lyžování a úchvatné večerní párty, to vše je každodenním programem tohoto nezapomenutelného týdne, který ale také nespadá do kategorie nejlevnějších.

Avoriaz je ski-in, ski-out středisko, kde není povolen vjezd aut. Jedinými taxíky jsou zde sáně, tažené koňmi. Zajímavostí je, že všechny pokoje mají přímý vstup na sjezdovku.

Součástí střediska je i jedinečný vodní park Aquariaz, který byl navržen jako vodní ráj v horách. Je unikátní svojí protékající řekou, horolezeckou stěnou, spoustou malých výřivek a tématických bazénů. Speciální z nich je pak vyhřívaný na teplotu 34 stupňů Celsia. 

V tomto Příběhu nabízíme ke shlédnutí 3 videa z roku 2015, kde se můžete podívat, jaká tam vládla jedinečná atmosféra. V případě, že se Vám tento tématický zájezd líbí, zauvažujte na termínem 19. – 26. března 2016, kdy se bude tato jedinečná akce zase opakovat. 

Oficiální stránky a použité foto: europeangayskiweek.com/

Aquariaz2

pk_et_transports1_0